• Kategorie
  • Parametry
  • Bilard

Gra w bilard we własnym domu? Czemu nie! Bilard jest doskonałą formą rozrywki dla każdego, bez względu na wiek i umiejętności.

Przedstawiamy fantastyczne zestawy do gry, na które składają się stoły oraz wszystkie niezbędne akcesoria bilardowe (kije, bile, trójkąty, kreda bilardowa, szczotka do czyszczenia stołu).

Granie w bilard jest wspaniałą grą rodzinną, w której każdy z zawodników ma równe szanse. Bilard to nie tylko świetna rozrywka, lecz także idealna okazja do ćwiczenia spostrzegawczości i koncentracji. Granie w bilard pozbawione jest losowości – tu o wygranej decydują kolejne ruchy zawodników! Dzięki temu każda rozgrywka jest inna, a zabawa nigdy nam się nie znudzi.

Podstawowym elementem gry jest oczywiście stół bilardowy. Jeśli zamierzamy prowadzić rozgrywki rodzinne, ważne jest, by wysokość stołu była odpowiednia dla wzrostu najmłodszych graczy. Do wyboru mamy różne rodzaje stołów. Ze względu na to, że stół do bilarda dla dzieci ma niewielkie rozmiary, możemy postawić na taki, który będzie cały czas rozłożony. Bardzo praktyczne są również stoły do bilarda składane, które po zakończonej grze możemy złożyć i schować za szafę.