• Kategorie
  • Parametry
  • Motory dla dzieci na akumulator

Motory dla dzieci na akumulator stają się obecnie równie popularne co samochody elektryczne. Przejażdżka takim motorkiem to dla dziecka naprawdę niesamowite przeżycie.

Wybierając motor na akumulator należy właściwie dopasować pojazd do wieku, wzrostu i wagi naszego malucha. Wybierając motorek na akumulator dokładnie zapoznajmy się ze specyfiką danego modelu.

Motor na akumulator dla dziecka może być używany zarówno np. do jazdy po ogrodzie wokół domu, jak i podczas spacerów. Taka forma rozrywki sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu.

Motor elektryczny dla dzieci może być odpowiednikiem pełnowymiarowego ścigacza, choppera czy motocykla policyjnego.

Jednymi z najpopularniejszych modeli są motory elektryczne dla dzieci na licencji znanych marek. Dwukołowy motor na akumulator dla dzieci pozwala maluchom uczyć się pracowania nad koordynacją ciała i zachowywaniem równowagi. Ze względu na to, że motor elektryczny dla dzieci może poruszać się z ograniczoną prędkością, umożliwia on naszemu malcowi całkowicie bezpieczną formę zabawy.

Oferujemy motorki na akumulator dla dzieci, motory jedno lub dwu silnikowe, motorki na pilota.

Oryginalny motor ścigacz BMW na miękkich kołach, choppery elektryczne dla najmłodszych dzieci do jazdy w domu i na spacery. Bezpieczny elektryczny motorek to wspaniały prezent dla naszego dziecka!

Oferujemy szybką dostawę, gwarancję, serwis posprzedażowy, tablice rejestracyjne z imieniem dziecka.