• Kategorie
  • Parametry
  • Pluszaki, maskotki

Jednymi z najważniejszych zabawek w życiu dziecka są pluszaki. Maskotki pełnią nie tylko rolę przytulanek – stają się także nieodłącznym towarzyszem zabaw w odgrywanie różnych scenek oraz pierwszymi powiernikami dziecięcych sekretów. Z tego względu pluszowy miś powinien znaleźć się w pokoju każdego malucha.

Oczywiście zabawka niekoniecznie musi mieć kształt niedźwiadka. Równie dobrze możemy podarować dziecku maskotkę w formie kotka, pieska, króliczka, liska, konika czy innych zwierzątek. Pomysłowość producentów zabawek jest pod tym względem naprawdę szeroka. Bez względu na to, jak będzie wyglądać miś pluszowy, może się stać najlepszym przyjacielem kilkulatka.

Pluszak może okazać się też pomocny w nauce odpowiedzialności. Opieka nad nim może stanowić świetną lekcję przed posiadaniem żywego zwierzątka.

W naszym asortymencie znajdują się pluszowe misie dla dzieci w różnym wieku. Duży pluszowy miś, a może mała przytulanka w kształcie myszki? Wybór pluszaków w naszym sklepie jest naprawdę ogromny.