• Kategorie
  • Parametry
  • Quady dla dzieci

Szukasz ciekawego i oryginalnego prezentu dla dziecka? Chciałbyś podarować mu coś naprawdę wyjątkowego? Doskonałym pomysłem na podarunek dla malucha może być quad elektryczny.

Od kilku lat quady dla dzieci robią prawdziwą furorę. Przejażdżka quadem elektrycznym dostarcza dziecku mnóstwo frajdy i niezapomnianych wrażeń.

Quad na akumulator jest pojazdem czterokołowym, przystosowanym do jazdy po trudnym terenie. Przy właściwym użytkowaniu quady dla dzieci są pojazdami w pełni bezpiecznymi, pozwalającymi na jazdę w naprawdę wygodnych i komfortowych warunkach.

Quady dla dzieci posiadają odpowiednio wyprofilowane siedzenia, dzięki czemu malec przyjmuje podczas jazdy bezpieczną i stabilną pozycję. Quady na akumulator posiadają duże, gumowe koła, które sprawiają, że pojazd bez problemu porusza się po nierównym podłożu i z łatwością pokonuje pojawiające się na drodze przeszkody. Do produkcji quadów dla dzieci używane są wyłącznie materiały najwyższej jakości, co sprawia, że pojazdy są wyjątkowo wytrzymałe i mogą służyć przez wiele lat.

W ofercie posiadamy bezpieczne Quady dla dzieci na akumulator 12 woltowy z opcją napędu na dwa lub cztery silniki. Większość oferowanych modeli posiada tylne amortyzatory. Oferowane przez nas kłady dla dzieci posiadają również atrakcyjne wyposażone np. pilot zdalnego sterowania dla opiekuna, tablice rejestracyjne z imieniem dziecka, miękkie gumowe koła, wygodne siedzisko, radio, mp3 Na sprzedawane modele zapewniamy serwis gwarancyjny.