• Kategorie
  • Szukaj
  • Samochody na akumulator

Auto na akumulator dla dzieci jest doskonałym pomysłem na prezent. Każdy maluch marzy o posiadaniu własnego samochodu.

Zabawkowe samochody od wielu lat są jednymi z najczęściej wybieranych prezentów dla dzieci. Urodziny, imieniny, dzień dziecka – każda okazja jest dobra, by podarować maluchowi niespodziankę, która sprawi mu prawdziwą radość.

Samochód elektryczny dla dzieci jest doskonałą alternatywą do przereklamowanych i mało interesujących zabawek, które zapewne znudzą się brzdącowi już po kilku dniach. Samochód na akumulator dla dzieci jest miniaturową wersją prawdziwego auta – wsiadając do takiego pojazdu dziecko może wcielić się w rolę najprawdziwszego mistrza kierownicy!

Wśród samochodów na akumulator dla dzieci można wybierać pośród autek na licencji Audi, Ferrari, Maserati, BMW, Lamborghini, McLaren i wielu innych najbardziej cenionych marek na świecie.

Samochodzik dla dziecka może mieć jedno lub dwa miejsca, dzięki czemu może zmieścić jednego lub dwóch pasażerów. Samochody na akumulator stanowią niezwykle interesującą i w pełni bezpieczną formę rozrywki dla każdego malucha.

W naszej ofercie znajdziecie mnóstwo autek elektrycznych dla dzieci!

Wszystkie nasze autka dla dzieci posiadają w zestawie wydajny akumulator, tablice rejestracyjne z wybranym imieniem dziecka oraz oryginalną ładowarkę. Wybrane modele aut posiadają pilota dla rodzica służącego do zdalnego (radiowego) kierowania samochodzikiem.

Dla naszych klientów oferujemy bezpłatny montaż i opiekę posprzedażową dotyczącą poprawnej eksploatacji samochodów na akumulator.