• Kategorie
  • Parametry
  • Sklepy Kasy

Dzieciaki uwielbiają wcielać się w różne role. Odgrywanie scenek przynosi im całą masę radości. Jedną z ulubionych dziecięcych zabaw jest zabawa w sklep.

Widok maluszka, który z pełnym zaangażowaniem przygotowuje towary dla swojego klienta (którym najczęściej jest ulubiony miś, lalka czy wreszcie my sami), po czym przyjmuje należność w walucie, którą sam wymyśli (listek, kawałek papieru, szklana kulka – dziecięca wyobraźnia nie zna pod tym względem granic), jest naprawdę rozczulający. Jeśli maluch lubi bawić się w sklep, doskonałym pomysłem na prezent dla niego będzie kasa fiskalna dla dzieci.

Kasa dla dzieci może być świetną zabawką edukacyjną: z jej pomocą maluch uczy się odpowiedzialności, dokładności, cierpliwości i reagowania w różnych sytuacjach (przecież klienci w sklepie nie zawsze bywają mili, prawda?). Kasa sklepowa dla dzieci pozwala także w uczeniu się zasad liczenia, pisania i czytania. Kasa zabawkowa sprawdzi się również podczas zabawy z rówieśnikami, co daje możliwość integracji.