• Sposoby płatności

Dla naszych klientów oferujemy kilka form płatności za produkty oferowane przez naszą firmę.

Gotówka za pobraniem

W tym wypadku pieniądze odbiera kurier  dostarczający towar do Państwa na wskazany adres. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki.

 

Przedpłata na konto bankowe

Wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto to zazwyczaj 24h od zlecenia przelewu z twojego Banku chyba, że przelew wykonany jest z banku w którym mamy konto lub stosując szubki przelew typu ELIXIR wtedy pieniądze są u nas w ciągu kilku minut.

Numery naszego konta: Bank  mBank :15 1140 2004 0000 3702 7964 0468

 

 

Szybkie płatności On-line PayU-przelew elektroniczny.

 

Wybierasz bank, w którym masz konto, a następnie w serwisie bankowości internetowej dokonujesz zapłaty. Dane w formularzu wypełniane są automatycznie. Płatność jest realizowana poprzez kliknięcie w specjalnie wygenerowany link, który przeniesie Cię bezpośrednio do Twojej banku , gdzie już nie musisz już wypełniać danych naszej firmy, kwoty do zapłaty itp! Obsługiwane są wszystkie największe banki on-line w Polsce

 

 

Szybkie bezpieczne płatności on-line PayPal

PayPal to najbardziej znany operator płatności online na świecie, Jeśli jesteś użytkownikiem tego systemu za pomocą hasła PayPal i e-mailu możesz przeprowadzić transakcje bez podawania informacji finansowych . Twoje dane są zaszyfrowane i nie są w pełni ujawniane sprzedającym. Ponadto zakupy w naszym sklepie objęte są programem ochrony kupujących PayPal.