• Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w naszym sklepie są tak bezpieczne jak w tradycyjnym sklepie stacjonarnym, ale są o wiele wygodniejsze!

Zadbaliśmy o najwyższe  bezpieczeństwo zakupów w naszym sklepie.

 

Szyfrowane, certyfikowane połączenie SSL.

Będąc na naszej stronie cały czas od zapoznania się z naszą oferta po proces składania zamówienia oraz wypełniania formularzy do sprzedaży j jest realizowany w szyfrowanym połączeniu SSL gwarantowanym przez ważny certyfikat wydany przez znaną firmę COMODO RSA. Informacje o certyfikacie sprawdzisz klikając, podczas składania zamówienia, na ikonkę zielonej  "kłódki" na górnym pasku okna przeglądarki.

Możliwość zwrotu towaru

Możliwość zwrotu zakupionego od nas towaru bez podania przyczyny do 14 dni od daty doręczenie przesyłki  Przestrzegamy  obowiązujących przepisów prawa polskiego i UE umożliwiamy konsumentom zwrot towaru bez podania przyczyny w terminie do 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Szczegółowy opis zasad zwrotu towaru -ZWROTY

Przejrzystość naszej działalności i informacji.

W naszym sklepie przedstawiamy w przejrzystej formie pełne informacje o obowiązujących zasadach sprzedaży oraz pełne informacje o GRUPIE-PEPE - właścicielu sklepu F.H.U. Piątka. Niczego nie mamy do ukrycia, działamy uczciwie oraz nie mamy czego się wstydzić.

Ochrona danych osobowych.

Podporządkowujemy się do zasad dotyczących ochrony danych osobowych zgodnych z obowiązującymi przepisami prawa polskiego. Jeśli wyrazisz takie życzenie, usuniemy twoje dane z naszego systemu po zakończeniu transakcji sprzedaży. Więcej o ochronie twoich danych osobowych w naszej przeczytasz - Polityka Prywatności

Ubezpieczenie przesyłek kurierskich i możliwość sprawdzenia podczas odbioru.

Wszystkie przesyłki są ubezpieczone od zaginięcia i uszkodzenia podczas transportu, dlatego nie obawiaj się, że na przykład stracisz pieniądze lub przedmiot który u nas zakupiłeś. W przypadku zaginięcia przesyłki lub zniszczenia podczas transportu Niezwłocznie wyślemy zamówienie ponownie lub zwrócimy całą wpłaconą kwotę na twoje konto.
Po otrzymaniu przesyłki z naszego sklepu możesz sprawdzić stan przesyłki w obecności kuriera (np. czy nie jest uszkodzona) lub zgodność z twoim zamówieniem.

Wiarygodne opinie 

Od kilku lat jesteśmy obecni na największym portalu sprzedażowym w Polsce, posiadamy kilka tysięcy pozytywnych opinii na portalu Allegro W dowód uznania wielokrotnie przyznawano nam tytuł Super Sprzedawcy za 100% zadowolenie naszych klientów. SPRAWDZ SAM !